Види кронштейнів для радіаторів

kreplenie dlya radiatora

Одним з основних товарів компанії ЛІОН є кронштейни для радіатора. МИ виробляємо кронштейни різних модифікацій і для всіх типів радіаторів. Ці елементи кріплення дозволяють добиватися надійної і безпечної установки окремих елементів обладнання, а також сприяють ефективній віддачі тепла в приміщення.
Вибір настінного кріплення залежить від типу радіатора. Якщо виріб виготовлений з чавуну, кронштейн повинен бути дуже великим і міцним. І тому основним елементів для даного кронштейна є сталь. Такий кронштейн досягає в довжину 250 мм, і має діаметр 10 мм.
При виготовленні кронштейнів для біметалевих та алюмінієвих радіаторів ми також використовуємо сталь, однак вага таких кронштейнів менше, кронштейнів для чавунних радіаторів, їх розміри варіюються від 170 до 250 мм., А діаметр від 7 до 8 мм.
Кутовий універсальний кронштейн призначений для кріплення алюмінієвих і біметалічних радіаторів до гіпсокартону або в місцях, де неможливо встановити стандартний штирьовий кронштейн, кронштейн відрізняється формою і товщиною металу.
Зварений кронштейн виготовлений для радіаторів з вузьким відстанню між секціями. Довжина такого кронштейна 200мм з товщиною прута 8 мм, кронштейн покритий білою порошковою фарбою. Виконаний методом штампування і контактного зварювання.
Необхідно відзначити, що кількість кронштейнів на одну батарею залежить від її довжини. Якщо секцій трохи – до 8-10 штук, то вгорі потрібно два тримачі, і внизу ще як мінімум один. Якщо секцій більше 10, встановлюють зверху три опори, а знизу дві. Для кожних наступних п’яти-семи секцій чавунних радіаторів і десяти трубчастих і алюмінієвих, кількість кріплення збільшується: додається один власник зверху і один знизу. Щоб надійно закріпити радіатор, важливо правильно підібрати кріплення.
Всі кронштейни від ЛІОН пройшли випробування часом і кількістю задоволених клієнтів.