КОМПАНІЯ ЛІОН – ВАШІ ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ

Компанія ЛІОН є вітчизняним виробником комплектуючих для систем опалення, водопостачання і каналізації. А також постачальником товарів для сільського господарства, будівництва та благоустрою. Наш портфель включає більше 800 найменувань продукції. У 2016 році компанія ввела в асортимент більше 500 видів продукції, активно розвивається напряму товарів господарської групи.


НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Оптимальне співвідношення ціни і якості.

Орієнтація на довгострокові партнерські відносини.

Контроль якості на всіх етапах виробництва.

НАШІ ЦІННОСТІ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ


Ми професіонали у всьому, що робимо. Прагнемо встановлювати і дотримуватися високих стандартів роботи, щодня піклуючись про розвиток наших клієнтів.

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ


Всі товари проходять перевірку відповідності встановленим стандартам якості, технічним умовам і вимогам, які заявлені клієнтом, при укладанні угоди.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ


Ми несемо відповідальність перед нашими клієнтами за якість і комплектацію продукції, що поставляється. Це основний елемент нашої стратегії, і запорука стабільного розвитку компанії.

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ


Ми орієнтовані на довгострокові партнерські відносини, і гарантуємо клієнту отримання товару в повному обсязі і в строк, обумовлений при укладанні угоди.

Наші клієнти отримують

    • кваліфіковану консультацію менеджера;
    • каталоги і зразки продукції;
    • формування оптимальної ціни і комерційної пропозиції;
    • індивідуально розроблений графік поставок для поетапної комплектації будівництва і асортименту торгових точок;
    • доставка товару в будь-яку точку України протягом 48 годин після укладання угоди.