Поліпропіленові труби – відмінний вибір для систем опалення

Нові технології і використання сучасних матеріалів у виробництві дозволяють створити міцну і ефективну систему опалення з мінімальними фінансовими витратами, в короткі терміни. Основною тенденцією останніх 5 років, стало зниження виробниками ваги всіх компонентів систем опалення, починаючи від радіаторів і закінчуючи фітингами. Тому відмінною альтернативою сталевим трубам, стали труби з поліпропілену.

Особливості та технічні властивості труб ППР
Перш за все, кожен покупець повинен знати, що поліпропіленові труби бувають армованими неармованими.
Між цими типами PPR труб існують принципові відмінності, і не тільки в ціні. Армовані труби в основному використовуються для гарячого водопостачання і систем опалення.
Статистичний сополімер поліпропілену (з якого складаються ППР труби) має властивість піддаватися тепловому подовженню під впливом нагріву. Завдяки армірірованію труби скловолокном, можна до 10 разів знизити величину теплового подовження. Також для армування опалювальних труб використовують алюміній, шар алюмінієвої фольги дозволяє знизити коефіцієнт теплового подовження в 5 разів.
Армуючі прокладки в поліпропіленових трубах використовують для зменшення величини зміни фізичних параметрів.

«Компанія Ліон» пропонує труби ППР власного виробництва ТМ « LiSeven »
Це тришаровий композит, в якому середній шару не скловолокна зварюється з частинками поліпропілену сусідніх шарів. Таким чином, виходить міцна конструкція, що має значно менший коефіцієнт теплового розширення, в порівнянні з вихідним матеріалом. За рахунок своєї монолітності він не розшаровується. Труби поліпропіленові, армовані скловолокном, мають більшу пружністю, що забезпечує необхідну гнучкість, значно полегшує монтаж. Зменшується і час монтажу, так як перед зварюванням не потрібна попередня зачистка алюмінієвого шару.

Переваги труб ППР ТМ « LiSeven »

  • Термін експлуатації поліпропіленових труб досягає 50 років
  • Простата монтажу
  • ППР труби не схильні до корозії
  • Труби PPR дешевше сталевих
  • Гладка внутрішня поверхня запобігає появи нальоту і відкладень руйнують трубу зсередини
  • Поліпропілен – екологічні чистий матеріал
  • Універсальність у використанні

Поліпропіленові труби для систем опалення відмінно впишуться в інтер’єр і заощадять пристойну суму грошей.