Металевий хомут

[:ru]Металевий хомут власного виробництва від компанії ЛІОН

Металевий хомут з ​​віброгасителем власного виробництва від компанії ЛІОН – застосовується для монтажу трубопровідних і вентиляційних систем абсолютної будь-якої конфігурації, оскільки забезпечує надійне жорстке з’єднання, і повністю виключає можливість зміщення трубопроводу.
Хомут від ЛІОН має внутрішнє м’яке гумове ущільнення, яке виготовляється методом екструзії з наступною вулканізацією. Таке покриття здатне витримувати температуру до + 50оС. Основне його завдання знижувати тиск і рівень різних вібрацій труб, відповідно подовжуючи термін служби трубопроводу.
Хомут виконаний з двох сталевих скоб, стягнутих дюбелем. Хомути виготовляються зі сталі товщиною від 1,2 до 2 мм, яка поєднує гнучкість і достатню міцність, і забезпечує навантаження на більш 25 кг.
До хомута приварена гайка з допомогою апарату точкового зварювання, що дозволяє витримувати прикладання до неї обертається моменту величиною 60 Н / м.
Виробництво хомута відбувається в кілька етапів: методом холодного штампування на кривошипно-шатунного пресі виготовляються заготовки з відповідними штампами під кожен типорозмір. Свердлильні верстати нарізають різьблення в скобах, потім апарат контактного точечного зварювання для приварки гайки і завершує процес виробництва екструдер, який формує профіль гумового ущільнювача. Після чого хомут збирається, упаковується і готовий виріб відправляється до клієнта.
Гарантійний термін роботи хомута-не менше терміну служби вироби, на якому він встановлюється. Це зазначено в ГОСТ 24132-80 і ГОСТ 24140-80, яким відповідає випускається виріб.


 
Вибираючи співпрацю з компанією ЛІОН Ви знаходите не тільки надійного і сумлінного партнера, а й великі можливості для зростання Вашого бізнесу. [:]