Гофрована труба від компанії ЛІОН – надійний захист для систем опалення та водопостачання.

[:ru]Компанія ЛІОН – український виробник комплектуючих до систем опалення, водопостачання і каналізації в якості надійної ізоляції для систем водопостачання та опалення рекомендує використовувати Гофровану тубу.

Компанія ЛІОН – український виробник комплектуючих до систем опалення, водопостачання і каналізації в якості надійної ізоляції для систем водопостачання та опалення рекомендує використовувати Гофровану тубу.

Даний вид труби виробляється з високоякісного матеріалу: поліетилен високого і низького тиску змішуються в спеціальних пропорціях на сучасному обладнанні. При виробництві рукава використовується тільки якісний барвник. Номінальний зовнішній діаметр гофрованих труб кільцевого перерізу – від 22 мм. Товщина стінок труби становить 0,5 мм. Матеріали, з яких виготовляється продукт, не має шкідливого впливу на людину і навколишнє середовище. Особливих заходів обережності при роботі з пластиком не потрібно.
Головним і безперечною перевагою гофрованої труби від компанії ЛІОН є її висока якість. При виробництві рукава використовується тільки якісне первинну сировину. Це дозволяє зберігати продукцію при температурі до -30 ° С. При цьому на рукаві не виникає тріщин і механічних пошкоджень і, в той же час, зберігаються всі технічні характеристики.
Гофрований рукав використовується для захисту водопровідних труб від механічних пошкоджень при внутрішньому монтажі і захистять зовнішню поверхню труби від хімічного впливу цементу / бетону, а також виконує компенсаційну функцію при розширенні труби.
труби гофровані з поліетилену низького тиску – це так званий “кожух”, який забезпечує зменшення шкоди, в разі протікання, а також дозволяє легко замінити трубу. Таке укладання труб (труба в трубі), при протягуванні металопластикових поліетиленових труб в монолітних конструкціях, дозволяє забезпечити вільні температурні коливання довжини труби і, що дуже важливо – максимально швидко проводити заміну труб ПНД без складної розбирання монолітних конструкцій.
Труба захисна гофрована, в силу більшої гнучкості і легкості, набагато зручніше у використанні для монтажу будь-яких систем: водопостачання, як холодного, так і гарячого, каналізації, опалення.
Серед основних переваг гофрованої труби від компанії ЛІОН:
– стійке вплив до температур: діапазон робочих температур від -20 ° С до + 100 ° С
– труба не схильна до корозії;
– довговічність – термін служби гофрованої туби становить 50 років;
– гнучкість і опірність деформації;
Труба гофрована від компанії ЛІОН проходить обов’язкове тестування на міцність: деформація рукава не перевищує 10% від зовнішнього вихідного діаметра.
& nbsp;
Вибираючи співпрацю з компанією ЛІОН Ви знаходите не тільки надійного і сумлінного партнера, а й великі можливості для зростання Вашого бізнесу.

 [:]